خبرگزاری مهر: شرکت اپل تلاش برای تولید مدل جدید رایانه مک بوک پرو را آغاز کرده، اما عرضه این رایانه پرطرفدار به بازار تا قبل از سال ۲۰۱۹ رخ نخواهد داد
اپل هنوز اخبار منتشر شده در این زمینه را رد یا تایید نکرده است. اما منابع مطلع می گویند مک بوک پروی جدید تا بدان حد قدرتمند خواهد بود که سنگین ترین برنامه های گرافیکی و چندرسانه ای را در عرض چند ثانیه باز می کند.

منابع مطلع می گویند تلاش اپل تنها بر روی ارتقای پردازنده ها، افزودن کارت گرافیک قدرتمند و ارتقای رم متمرکز نشده و این شرکت قصد دارد نسخه هایی تازه از نرم افزارهای اختصاصی خود مانند فاینال کات پرو ایکس و لاجیک را هم برای مک بوک پروی جدید عرضه کند.

همچنین گفته می شود اپل برای اولین بار در این رایانه از برخی پردازنده های مرکزی و سخت افزارهای اختصاصی تولیدی خود استفاده خواهد کرد.

خبرگزاری مهر: شرکت اپل تلاش برای تولید مدل جدید رایانه مک بوک پرو را آغاز کرده، اما عرضه این رایانه پرطرفدار به بازار تا قبل از سال ۲۰۱۹ رخ نخواهد داد.

به گزارش مشبل، بهینه سازی نمایشگر این رایانه که از مدتها قبل بدون تغییر باقی مانده، اصلی ترین عامل تاخیر در عرضه مک بوک پروی جدید است. در واقع اپل می خواهد نمایشگر پرقدرتی برای این رایانه طراحی کند که همه رقبا را به عقب براند.

——————-

آی او اس ۱۱ آپدیت بزرگی بود که رابط کاربری و المان های ظاهری این سیستم عامل را دستخوش تغییراتی اساسی کرد

iupdateos در این ویدیوی مفهومی، چشمه ای از چگونگی پیاده سازی این قابلیت در آی او اس را به نمایش گذاشته که در این حالت به جز خواندن ساعت قادر به استفاده از چراغ قوه هم هستید.

در این ویدیوی حدودا ۲ دقیقه ای قابلیت هایی به نمایش در آمده که طرفداران اپل شاید سال هاست که منتظر ارائه آن ها هستند. به عنوان مثال، یکی از این قابلیت ها صفحه نمایش همیشه روشن یا Always on Display است که چند سالی است به جزء جدایی ناپذیر بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی تبدیل شده.

آی او اس ۱۱ آپدیت بزرگی بود که رابط کاربری و المان های ظاهری این سیستم عامل را دستخوش تغییراتی اساسی کرد. با این حساب کمتر کسی انتظار دارد که تغییرات ظاهری در آی او اس ۱۲ هم به میزان آپدیت قبلی باشد.

اما قابلیت های به نمایش درآمده دیگر در این ویدیوی مفهومی شامل نوتیفیکیشن های گروهی، فیس تایم گروهی، ویجتی کوچک (و نه تمام صفحه) برای Hey Siri و یک نشانگر حجم صدا (که به جای وسط صفحه در گوشه آن به نمایش در می آید) می شوند. همچنین تیم iupdateos ارائه یک حالت تاریک یکپارچه را هم در آی او اس پیشنهاد داده که ظاهر آن حداقل در این ویدیو بسیار شکیل و زیباست.

اما این موضوع هرگز نتوانسته که جلوی رویاپردازی طرفداران اپل در مورد نسخه بعدی این سیستم عامل را بگیرد. تیمی از طرفداران خوش ذوق اپل به نام iupdateos به تازگی ویدیویی مفهومی ساخته و قابلیت های مورد انتظارشان از آی او اس ۱۲ را در آن به تصویر کشیده اند که تماشایش خالی از لطف نیست.

توصیه می کنیم که به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست ندهید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *