دیروز رندر رسمی موبایل G7 ThinQ ال جی منتشر شد که برخی جزئیات ظاهری آن را نشان داده می داد
تلفن هوشمند پرچمدار یاد شده دارای بریدگی بالای نمایشگر خواهد بود. این طراحی پیشتر در آیفون ۱۰ (بررسی دیجیاتو)، و نیز پرچمداران اندرویدی از جمله سری P20 هواوی دیده شده بود و به نظر می رسد در ماه های آتی به یکی از ترندهای اصلی فناوری در حوزه موبایل بدل شود.

هوش مصنوعی در نظر گرفته شده برای این موبایل پرچمدار به گسترش کارایی های دستیار صوتی هوشمند گوگل نیز کمک می کند. به این ترتیب کاربران می توانند بدون نیاز به دخالت دست G7 ThinQ را با فرمان های خود کنترل کنند. مشابه با این قابلیت قبلاً توسط دستیار صوتی هوشمند بیکسبی سامسونگ ارائه شده بود.

همان طور که در تصاویر رندر G7 ThinQ دیده شده بود، دوربین اصلی آن دوگانه خواهد بود. این دوربین دارای دو حسگر ۱۶ مگاپیکسلی است. یکی از دوربین های اصلی از گشودگی دهانه لنز f1.6 و با حسگر رنگی RGB بهره می برد. در حالی که دوربین دوم زاویه دید عریض ۱۰۷ درجه ای را ارائه می دهد.

دیروز رندر رسمی موبایل G7 ThinQ ال جی منتشر شد که برخی جزئیات ظاهری آن را نشان داده می داد. اکنون برخی از خصوصیات دیگر این تلفن هوشمند مشخص شده است.

image

G7 ThinQ در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه در نیویورک و یک روز پس از آن در کره جنوبی رونمایی خواهد شد.

هوش مصنوعی ارائه شده در G7 ThinQ امکان تشخیص سوژه ها را برای دوربین فراهم می کند و به صورت خودکار بهترین حالت عکاسی را تنظیم کرده و به کاربر پیشنهاد می دهد.

کاربران قادر خواهند بود کناره های چپ و راست بریدگی بالای نمایشگر را به رنگ مشکی تغییر دهند تا به این ترتیب یک دست تر به نظر برسد.

ال جی همچنین فناوری «SuperPixel» را در موبایل مورد بحث تعبیه کرده که به لطف آن پیکسل های همجوار، با همکاری یکدیگر امکان ثبت تصاویر بهتر در شرایط نوری ضعیف را فراهم می آورند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *