ورزش سه: باشگاه اینتر تایید کرد که مصدومیت مائورو ایکاردی، کاپیتان این تیم جدی نیست و این بازیکن به زودی به میادین بازخواهد گشت
در بیانیه باشگاه آمده:” پیش از اضافه شدن به تمرینات باشگاه، ایکاردی به ۴ یا ۵ روز فیزیوتراپی و تمرین انفرادی نیاز دارد.”

اینتر پس از تعطیلات دیدارهای ملی، به مصاف آتالانتا خواهد رفت.

کاپیتان اینتر در دیدار مقابل تورینو دچار مصدومیت شد و با وجود اینکه تا پایان بازی در میدان ماند، از فهرست تیم ملی آرژانتین برای تقابل با روسیه و نیجریه خط خورد. تست های پزشکی، امروز روی مهاجم ۲۴ ساله انجام شد و باشگاه اینترمیلان اعلام کرد که خیلی بعید است این بازیکن دیداری را از دست بدهد.

اینتر تایید کرد؛ مصدومیت ایکاردی جدی نیست

ورزش سه: باشگاه اینتر تایید کرد که مصدومیت مائورو ایکاردی، کاپیتان این تیم جدی نیست و این بازیکن به زودی به میادین بازخواهد گشت.

——————-

شاید مشاهده شرایط و وضعیت اجسام در گذشته شبیه فیلم های علمی تخیلی به نظر برسد اما دانشمندان همیشه تلاش کرده اند با طراحی ابزارهای قوی به عمق فضا نفوذ کرده و به نوعی در زمان سفر کنند

بر اساس گزارشی که در نشریه «Astrophysical» منتشر شده، محققان به لطف توانایی جاذبه برای ایجاد خمیدگی در نور و طیف سنجی، قدیمی ترین کهکشان مارپیچی جهان به نام «A1689B11» را کشف کرده اند.این کهکشان احتمالا ۲٫۶ میلیارد سال پس از بیگ بنگ به وجود آمده و این در حالی است که عمر جهان حدود ۱۴ میلیارد سال برآورد شده است.

در واقع ستاره شناسان هنگام رصد اجرام فضایی بسیار دور به شرایط آنها در گذشته نگاه می کنند. طبیعتا هرچه این فاصله بیشتر شود، بیشتر در زمان به عقب برمی گردند و حالا توانسته اند دورترین و کهنسال ترین کهکشان مارپیچی را شناسایی کنند.

هنوز تردیدهایی درباره شرایط لازم برای ایجاد بازوهای مارپیچی کهکشانی و دائمی یا موقتی بودن آنها وجود دارد اما این یافته جدید می تواند در درک مسائلی از قبیل زمان، چگونگی و چرایی تشکیل کهکشان های مارپیچی به دانشمندان کمک کند.

گفتنی است ناسا قرار است در سال آینده تلسکوپ فضایی «جیمز وب» را راه اندازی کند که از نظر ستاره شناسان می تواند در تحقیقات فضایی نقش مهمی را ایفا کند.

شاید مشاهده شرایط و وضعیت اجسام در گذشته شبیه فیلم های علمی تخیلی به نظر برسد اما دانشمندان همیشه تلاش کرده اند با طراحی ابزارهای قوی به عمق فضا نفوذ کرده و به نوعی در زمان سفر کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *